Оперитакс 12 Парчиња Корпа За Складирање Бела Корпа За Складирање Гроздобер Декор Ткаен Контејнер За Бонбони За Забави Свадбена Корпа За Цвеќе Украс За Саксија Укр?
Свеж

Оперитакс 12 Парчиња Корпа За Складирање Бела Корпа За Складирање Гроздобер Декор Ткаен Контејнер За Бонбони За Забави Свадбена

DEN 268.96

Достапно.

пластика. ДОБРИТЕ ТОРБИ полнила Свадба Цвет Девојка Кошеви Со Рачка-тоа одговара на повеќето декор стилови како модерен фарма, рурален стил. КОШНИЦА ЗА ПОДАРОЦИ ЗА БЕБИЊА ✨ ● Мини ткаена корпа : Околу 15х10 х 8 см/ 5. 9х3. 9 х3. 1 инчи ( должина х ширина х висина), исклучителна мини. РАЧЕН ДЕКОР ✨ € Исклучителен изглед : малата ткаена корпа може да биде за проекти за домашни занаети, додатоци за кукли, корпи за цвеќиња, украси за пролет Или Велигден или кутии за подароци за забави. СНЕК КОНТЕЈНЕР Пасторални ЦВЕТНИ КОРПИ Пластична Мини Цветна Корпа со Рачка Рачно Ткаени Корпи За Цветни Девојки Рачна Корпа За Јајца Декорација На Свадбена Забава. ТКАЕНИ КОРПИ за СКЛАДИРАЊЕ - Берење Корпа Со Зеленчук : Изработена од материјал, за употреба. Пакетот Вклучува 12 х Цветни корпи Карактеристики-Материјал : Пластични пастирски цветни корпи-Боја : Бела Мини Корпа За Занаети-доаѓа со рачка, лесна и удобна за закачување висечки цвеќиња. - Одличната изработка на нашиот производ ќе ви донесе добро искуство со користење Корпи За Цветни Девојки за Свадба. - Изработени од премиум материјал, многу силни и издржливи велигденски корпи рефус. - Исто така е многу погоден за чување цвеќиња. Донесете ја природата и зеленилото во кабинети, работни површини, маси и полици Мини Ткаени Корпи со Рачки. - Одговара на повеќето стилови на декор, таква модерна фарма, мала корпа во рурален стил.Опис на стокатагодинска корпа плетен корпата за цветни аранжмани е совршена за додавање модерен допир и природна боја во вашата куќа.виси организатор за складирање прекрасен помошник за декорација на домаќинствата.детска корпа за складирање контејнер за мала трева, цвет, итн.Керамичка корпа За бобинки Природен и едноставен дизајн, многу издржлив и практичен за употреба.

Детали

Избор на клиенти