Контејнери за Складирање на овошје Зеленчук За Фрижидер,8 Пакувања Со Голем Капацитет Произведуваат Штедачи Контејнери Канти За Организатори На Фрижидери, Чувари
Свеж

Контејнери за Складирање на овошје Зеленчук За Фрижидер,8 Пакувања Со Голем Капацитет Произведуваат Штедачи Контејнери Канти

DEN 959.84

Достапно.

Одмрзнувањето во микробранова печка треба прво да го отвори капакот на садот. Слободно можете да организирате храна. Чувајте ја храната свежа и спречувајте мирис на фрижидер. Дизајнот за заштеда на простор е совршен за кујна,фрижидер,фрижидер,замрзнувач,маса,организација на оставата, чајната кујна.Бпа-Слободен Пластика.Овошјето и зеленчукот може да се мијат и во посебна корпа за одвод.

Детали

Избор на клиенти