ukzboss 12v Низок Напон MR16 GU5. 3 LED 4w Црвени Рефлектори Замена 20w 35w Халогена Сијалица За Надворешен Пејзаж Поплава Песна Осветлување
Свеж

ukzboss 12v Низок Напон MR16 GU5. 3 LED 4w Црвени Рефлектори Замена 20w 35w Халогена Сијалица За Надворешен Пејзаж Поплава Песна

DEN 254.08

Достапно.

Ве молиме проверете дали го исклучувате прекинувачот за напојување кога инсталирате сијалица за пламен.Не водоотпорен.To подобро искористете го овој производ, ве молиме чувајте го подалеку од директна сончева светлина и висока температура. над сијалицата има стаклена леќа отпорна на прашина, таа е отпорна на прашина,исто така е безбедна за употреба. Одлична конзистентност на бојата и CRI. Стандардна led сијалица и основа за заклучување mr16/G5. БЕЗБЕДНО ЗА НАС. Име : MR16/GX5. Ова се 12 V LED 4w СВЕТИЛКИ ШТО НЕ СЕ ЗАТЕМНУВААТ, совршена замена НА Халогена сијалица ОД 35 W. Вклучување на овие светла, тие можат да одат на целосна осветленост во рок од помалку од 0,5 секунди, нема потреба да чекате за загревање на светилката.3 AC/DC12 V 4w led светилки Со црвена Боја Спецификации : Моќност : 4watts CRI : Ra>80 Dimmable : Нема Основа : MR16/GU5. Овие се безбедни 12v сијалица со низок напон, Помал ризик од добивање електричен удар. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ.

Детали

Избор на клиенти