Сента Пластични Песочни Уметнички Шишиња Со Плута Затворачи Уметност И Занаети Мини Тегли, 2 Мл И Пакување од 24
Свеж

Сента Пластични Песочни Уметнички Шишиња Со Плута Затворачи Уметност И Занаети Мини Тегли, 2 Мл И Пакување од 24

DEN 287.84

Достапно.

МНОГУ ПОВЕЌЕ ОД ПЕСОЧНА УМЕТНОСТ! Без разлика дали создавате колекција песок на плажа од патувања, подготвувате забави за туширање или правите уметност и занаети, вашите опции за полнење на овие шишиња со напивка со тапи се бесконечни, како натопување во бања, обоен песок, монистра или каква било содржина на смирувачка тегла. НАЈСИЛНИТЕ ШИШИЊА! Дали ви треба шише од 2 мл што нема лесно да се скрши? Не се замарајте со други кревки мали стаклени шишиња. Купете пластични шишиња со песок На Сента со тапи изработени од тврда пластика со врвен квалитет & овие цврсти тегли од 2 мл ќе ги добиете целосно недопрени. САМО СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА! Скептични за тоа кои мини шишиња од плута се вистинската големина за вашиот проект? Нашите клиенти постојано велат колку е голема големината на овие мини шишиња со песок. Соодветно голем за да се справите лесно, а сепак доволно мал. Совет : ви требаат 48 мл песок за да ги наполните сите 24 мини тегли. ЌЕ ВИ СЕ ДОПАДНЕ СТИЛОТ! Вашиот дисплеј ќе изгледа толку привлечно со овие стилски затворачи од плута кои остануваат цврсто на своето место, откако ќе се вметнат. Отворањето на шишето за уметнички занаети од песок е широко околу●". Висина на шишето : 3.5". Висината на шишето со плута е близу 4". Капацитет на секое шише : 2 мл. ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО! Уверени сме дека нашите пластични шишиња за напивки ќе ги надминат вашите очекувања & гордо стоиме зад Тоа, со Нашата 30-Дневна Политика За Гаранција За Враќање На Парите. Пакетот вклучува : 24 мали шишиња и 24 капаци од плута. Песок и полнила не се вклучени.

Детали

Избор на клиенти