Божиќна Венец За Скали 20 Стапки Божиќни Украси Приврзок Снешко Приврзок Розова Насликани Подароци За Мажи Пополнување Подароци Божиќни Украси Приврзок Божиќен Се
Свеж

Божиќна Венец За Скали 20 Стапки Божиќни Украси Приврзок Снешко Приврзок Розова Насликани Подароци За Мажи Пополнување Подароци

DEN 0.67

Достапно.

Издржлива Декорација : Овие се Сигурни,Без мирис, Издржливи, Не Се Лесни За Деформација или Кинење. Покрај Тоа, Поради Добрата Технологија и Висококвалитетните Материјали, Тие Не Се Лесни за Бледнеење и Може Да се Одржуваат Долго време. Разновиден : Убаво Дизајниран И Рустикален Во Стил, Совршен За Декор Во Бањата И Може Да Се Нанесе На Мазни, Чисти Или Тврди Површини Како Што Се Ѕидови, Врати И Многу Повеќе. ОДЛИЧНО ЗА ЅИДОВИ : Одговара На Големината Што Сакате да Ја Декорирате на Вашето Дрво или Врата, Лесен, Лесен за Носење и Складирање, не Зазема Многу Простор. КВАЛИТЕТ ПО УСЛУГАТА Ако Не Сте Задоволни Со Нашите Производи Или Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Се Чувствуваат Да Не Контактирате. Ние Ќе Работиме На Задоволително Решение За Вашиот Проблем. Без Разлика Дали Тоа Е За Ваша Сопствена Употреба Или Како Подарок На Добар Пријател, Тоа Е Многу Погодно. Производот Е Многу Карактеристичен. Божиќна Венец За Скали 20 Стапки Божиќни Украси Приврзок Снешко Приврзок Розова Насликани Подароци За Мажи Пополнување Подароци Божиќни Украси Приврзок Божиќен Ранец Приврзок Топка Минихристички украси приврзок снешко приврзок розова насликани подароци за мажи пополнување Подароци Божиќни украси приврзок Божиќ Семеен автомобил ранец приврзок приврзок приврзок Подароци Материјал : Боја На Дрво : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може имаат Мала Разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 20гр.

Детали

Избор на клиенти