2 ПАРЧИЊА Туркач За Кутикули И Комплет За Сечење, Триаголник За Нокти За Нокти, Стругалка За Лупење Од Нерѓосувачки Челик Од Професионално Одделение, Трајни Алатки ?
Свеж

2 ПАРЧИЊА Туркач За Кутикули И Комплет За Сечење, Триаголник За Нокти За Нокти, Стругалка За Лупење Од Нерѓосувачки Челик Од

DEN 79.84

Достапно.

Триаголен лак За лупење Креативен Дизајн : ова е задолжителен прибор за нокти за дизајн на нокти. Со овој сет ќе имате се што ви треба за да се грижите за вашите кутикули, како и за други работи за нега на нокти; Чувајте ја оваа алатка во вашата бања, комплет за патување или чанта за брзо допирање и одржување на маникир без проблеми. 1 х туркач На Кутикулите. Рамната глава ги турка кутикулите надолу околу ноктите или ги турка остатоците од гелот за лак по отстранувањето, закривената глава ја отстранува мртвата кожа на ноктите или ги отстранува лажните нокти. Кутијата исто така го прави комплетот одличен подарок. Дајте маникир како професионалец!. лесен за носење со вашата торба. Двете алатки се двојно завршени. [2-во-1 Двојно Завршен Триаголник Лупење На Кутикулите И Алатка За Стругалка] глава за Стругалка за лак : Ажурирана верзија на стругалка за лак отстранете го гел-лакот; остра глава на туркачот На Кутикулата : Остра за сечење или гребење на мртвата кутикула на едниот крај. Туркач на кутикулите Двоен Завршен Туркач на Кутикулите 2-во-1 двоен завршен туркач помага да ги одржите вашите раце убави. И лесно се одржуваат чисти и стерилни со сапун и вода или алкохол.

Детали

Избор на клиенти