Талак Куќа Кери Еластичен Држач За Мелем За Усни Со Прстен За Клучеви
Свеж

Талак Куќа Кери Еластичен Држач За Мелем За Усни Со Прстен За Клучеви

DEN 289.60

Достапно.

НИКОГАШ ПОВЕЌЕ НЕ ГУБЕТЕ ГО БАЛСАМОТ ЗА УСНИ со СТАПЧИЊА : цврсто Го Држи мелемот за усни. Не паѓа за време на употребата. Организаторот за вашиот мелем за усни го одржува при рака. ОДГОВАРА НА СТАНДАРДНИОТ ЦИЛИНДРИЧЕН МЕЛЕМ ЗА УСНИ СО ГОЛЕМИНА ОД 0,15 МЛ : ПЧЕЛИ на Бурт, Стапче, Кармекс, Блистекс, брендови и многу други. Делува како држач за ракави за вашата омилена марка мелем за усни. ИСТО ТАКА, ОДГОВАРА НА ОВАЛНИ И ЛИПБАЛМИ СО ПОГОЛЕМ ДИЈАМЕТАР. ЛЕСЕН ПРИСТАП : Кариерата се држи за Стапчето за Да имате лесен пристап до мелемот за усни. Само отстранете го капачето, нанесете и вашиот покриен. Не треба да го отстранувате мелемот за усни од Држачот За Кариери Во Куќата Талак. ЕЛАСТИЧНА : го Држи мелемот за усни на место, но се прилагодува на различни форми на липбалми. НЕМА ДИЗАЈН НА ШИЕЊЕ : еластиката се држи на место со металниот додаток. НИКОГАШ ПОВЕЌЕ НЕ ГУБЕТЕ ГО БАЛСАМОТ ЗА УСНИ со СТАПЧИЊА : цврсто Го Држи мелемот за усни. Не паѓа за време на употребата. Организаторот за вашиот мелем за усни го одржува при рака. Вклучува клуч прстен. Силната еластика го држи вашиот стап на место. Исто така, одговара на овална, цевка и мелем за усни со поголем дијаметар.

Детали

Избор на клиенти