Moukiewn 16pcs Денот На Благодарноста Сликарство Матрици-8€8 инчи Еднократно Пластични Цртање Шаблони Турција Матрици За Бележник Дрво Парче Мебел Ѕид Декор Занает Дрво
Свеж

Moukiewn 16pcs Денот На Благодарноста Сликарство Матрици-8€8 инчи Еднократно Пластични Цртање Шаблони Турција Матрици За Бележник

DEN 1.67

Достапно.

①Денот На благодарноста Тема На Денот На Благодарноста сликарство матрици се полни со жетвата и падот елементи, како јавор лисја, камион, тиква, денот на благодарноста ,турција итн, идеален за благодарноста разубавување, додавајќи празнична атмосфера, и тие ќе ви донесе повеќе можности да се создаде деликатна И богата САМ занаети. ●Голема Големина●Секоја матрица за сликање за повеќекратна употреба е 20 х 20 см/ 8 х 8 инчи, матрица со голема големина за печатење на дрво, ѕид, под, Бележник, чанти, платно, перница или каде и да сакате, лесна за чување и носење. Quight chandlates шаблоните за цртање На Денот На Благодарноста се изработени од квалитетен материјал ЗА ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ, издржлив и флексибилен, тежок за кршење и кинење, погоден за вас и вашите деца да го користите. Тие се еднократно употребливи, само исчистете ги со топла вода со сапуница и исушете ги. ●Лесен За Употреба ● Само ставете го рамно И фиксирајте го, насликајте со четка или спреј со пиштол за прскање. Можете да направите некои есенски украси И ПОДАРОЦИ ЗА Денот на Благодарноста СО вашите деца. Забавувај се!!!. Одговараат За Овие матрици За денот на мисирка се погодни за различни занаети, како што се украси на ѕидови, мебел, дрвени знаци И облека, а можете да ги примените и за сликање, печат, сечење хартија, ѕид, карпа, прозорец ,стакло, огледало, ткаенини, дрво, хартија, платно,под ,мебел ,знаме и декор на картички, колачиња, постери и така натаму. 16 парчиња 8*8 инчи Пластични Матрици За Сликање, Еднократно Шаблони За Цртање На Денот на Благодарноста за Бележење Плочки За Колачиња Мебел Од Дрво, Декор На Ѕиден Под, Занаетчиски Уметнички Материјали Од Дрво.

Детали

Избор на клиенти