Зеродеко 2 парчиња Антички Накит Кутија Орнаменти Кутија За Складирање Црвени Додатоци Железо
Свеж

Зеродеко 2 парчиња Антички Накит Кутија Орнаменти Кутија За Складирање Црвени Додатоци Железо

DEN 3.00

Достапно.

дрво, железо. ОРНАМЕНТИ КУТИЈА за СКЛАДИРАЊЕ Мала и компактна, дрвената кутија за накит нема да зазема многу простор на работната површина, многу практична. ДРВО ПАРИ КУТИЈА капакот на дрвената кутија може да постигне подобар анти - ефект, нека имате подобро користење на чувството. ДРВЕН ДРЖАЧ за НАКИТ продавница за накит или лична употреба, дрвената кутија може да го одржува накитот чист и заштитен. МАЛА КУТИЈА ЗА НАКИТ Усвојувајќи врвни дрвени материјали, со добра изработка, без бруси, можете да ја користите оваа кутија за сарафани со мир на умот. НОСИТЕЛОТ ПРСТЕН КУТИЈА капакот може вашиот накит во него од, со добри заштитни ефекти, и со добра изработка, има мазна површина. Список на пакети 2 x дрвена кутија 2 x Мини Карактеристики на заклучување-Боја : организатор На Црвена шминка-Материјал : Дрво, железо дрвена кутија за накит-Големина : 24,00 X17, 00 X9, 30cm/9, 43 X6, 68 X3 мала кутија за накит. - Практичниот организатор на накит ќе го држи накитот подалеку и ќе го направи да изгледа поделикатен организатор на куќиште за обетки. - Доволен капацитет, совршен за чување обетки, приврзоци, прстени, дијаманти, килибар, мали ситници и така натаму мали кутии за накит. - Оваа кутија за накит може да ја донесе вашата суета маса уникатна и ретро, да и донесе нов изглед кутија за складирање накит. - Усвојување врвни дрвени материјали, со добра изработка, без бруси, можете да ја користите оваа кутија за сарафани со држач за прстен за мир на умот. - Со гроздобер дизајн на изглед, широко дома, спална соба, продавница, дневна соба, за подобро организирање и прикажување на кутијата за складирање накит.Опис на стокатаорнаменти кутија за складирање оваа ставка е направена од добро дрво за издржлива и трајна употреба.држач за прстенести кутии неговиот ретро шарм, елегантен дизајн, елеганција и безбедност.дрво пари кутија цврстата дрвена конструкција ќе ја обезбеди нејзината практичност без разлика дома или во канцеларија.

Детали

Избор на клиенти