Соник Blueот Сини Светлосни Очила За Деца Компјутерски Очила Со Торбичка За Носење | Очила За Игри За Момчиња
Свеж

Соник Blueот Сини Светлосни Очила За Деца Компјутерски Очила Со Торбичка За Носење | Очила За Игри За Момчиња

DEN 1.00

Достапно.

Тие се совршени за Секој Соник обожавател Наed или Момче кое сака да игра видео игри! Соник blueот сините очила за блокирање на светлината за деца вклучуваат заштитни очила куќиштето за носење со карабинер издржливи материјали нема лесно да се скрши ги штити нивните очи од штетната сина светлина прави прекрасна Големина на подарок Што Одговара На сите овие детски очила удобно ќе одговараат на сите деца на возраст од 3 10 години прави одличен подарок. Избегнувајте суви очи, Главоболки, Оштетување на Мрежницата, Проблеми Со Фокусирање и Тешкотии со Спиењето носејќи ги Нашите Прекрасни Звучни деца сини очила за блокирање на светлината со 100% заштита ОД УВ400.

Детали

Избор на клиенти