111 Длабоко Црн дорем пигмент
Свеж

111 Длабоко Црн дорем пигмент

DEN 1.00

Достапно.

Само За Професионална Употреба. Сертифициран-дерматест врвен Степен Многу Добар, SGS, TR за тест за безбедност, Извештај За Инспекција донесен Од Кореја Република КТЦ серт. Големина : 15мл. Испорака Од : Кореја Република, Директна продавница jmtcolor. Период на испорака : 3-7 Дена ПО ПОШТА ЕМС, Истекот 3 година. 111 Длабоко Црно нема повеќе црни пигменти од ова, внимавајте да не се однесувате премногу длабоко. Исто така, не мешајте со други пигменти. Течни Табелата Eyeliner - низок вискозитет * фаворит, ** Најдобри продавачот 101 Џет Црна кул * 103 Абонос Црна кул * 105 Чиста Црна кул ** 107 Вкупно Темнината кул 109 Јаглен кул 111 Длабоко Црна кул ** 113 Пурпурна кул 115 Зелена кул 117 Млечниот Сина кул 119 Сина кул Течни Табелата Веѓа - ниска вискозност 201 Buttercup неутрален 203 Русокоса топло 205 Карамел неутрален 207 Кожата Бонбони топло 209 Pearly Руса кул 211 Mink неутрален * 213 Ледено Кафе неутрален * 215 Кашмир кул * 217 Мед Браун неутрален ** 219 Marron кул 221 Мока кул * 223 Какао кул 225 Java кул ** 227 Лешник кул ** 229 Темно Taupe кул * 231 Еспресо кул ** 233 Каки Браун кул ** 235 Choc Choc кул ** 237 Чоколадо Бакнеж кул ** 239 Кафена и Сива кул * Течни Табелата Усна - ниска вискозност 301 АДС Желба кул * 303 Искушението неутрален 305 Лосос со Црвено неутрален 307 Скарлет Бакнеж топло * 309 Афион Афион неутрален ** 311 Тајна Страст неутрален 313 Невиност неутрален 315 Розова Шеќер кул ** 317 Усна Маска кул 319 Страсни кул 321 Вљубените топло 323 се Зголеми Шербет кул 325 Портокал топло ** 327 Убиството Насмевка кул 329 Сончоглед топло 331 Купидон Бакнеж кул 333 Рубин Црвена кул * * * * за повеќе информации : приказ на doreme Colorchart Каталог.

Детали

Избор на клиенти