Ханес Кул ДРИ ТАГЛЕС Машка Маица_лајт Блу_с
Свеж

Ханес Кул ДРИ ТАГЛЕС Машка Маица_лајт Блу_с

DEN 1.33

Достапно.

100% Полиестер. Произведено во САД или Увезено. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Нашата Кул дри џерси плетена маица има брзо сува. двојна игла ребрести врзување на вратот и раката дупки. дното со двојна игла. Белата е зашиена со 100 проценти-памучна нишка. 50+ УПФ рејтинг обезбедува одлична заштита од штетните УВ зраци. Нашата Кул дри џерси плетена Маица има брза сува, испреплетена ткаенина што ги отстранува, ве одржува ладни, без Ознаки за удобност,Современо вклопување,Подобрена видливост Со Безбедносни Портокалови И Безбедносни Зелени бои, рејтингот 50+ UPF обезбедува одлична заштита од штетните УВ зраци,.

Детали

Избор на клиенти