Ромве машки 2 Парчиња Облека Тропско Печатење Копче Надолу Хавајски Кошула И Шорцеви Во Собата Црвено И Каки
Свеж

Ромве машки 2 Парчиња Облека Тропско Печатење Копче Надолу Хавајски Кошула И Шорцеви Во Собата Црвено И Каки

DEN 3.00

Достапно.

100% Полиестер. Затворање на копчето. Миење Раце Само. Фабир : мека, удобна и пријателска за кожата. Дизајн : тропско печатење, копче надолу, комплет шорцеви, 2 парчиња облека, еластични шорцеви за половината. Повод : совршен за лето, заминување, викенд, вокација, плажа, секојдневен живот или каква било секојдневна облека. Рачно перење или машинско перење во ладна вода. Големина : ве Молиме погледнете ја табелата со големини како подолу пред да нарачате (не големина).

Детали

Избор на клиенти