AVDLAB Сина Светлина Блокирање Очила за Жени &засилувач; Мажите, Анти-Блу-Зраци Јасно Игри Очила Леќи За Да Се Олесни Видот НА Очите AB3301
Свеж

AVDLAB Сина Светлина Блокирање Очила за Жени &засилувач; Мажите, Анти-Блу-Зраци Јасно Игри Очила Леќи За Да Се Олесни Видот

DEN 1.33

Достапно.

Увезени. TR90 рамка. Смола леќа. Неполаризирано. Ширина на објективот : 60 милиметри. Висина на објективот : 49 милиметри. Мост : 18 милиметри. Рака : 139 милиметри. ●ФИЛТРИРАЈТЕ СИНИ СВЕТЛОСНИ ОЧИЛА qver сини очила помагаат во филтрирање на сината светлина, помагајќи ви да заштитите од 99,9% од штетната сина светлина, не само што ја намалува непријатноста НА ТВ, мобилен телефон, дигитален екран и читање под флуоресцентни светла, туку и го ублажува напрегањето на очите, суво око, заматен вид и главоболки. Блокаторите со сина светлина ви помагаат побрзо да произведувате мелатонин (хормонот за спиење), подобрувајќи го квалитетот на спиењето додека го заштитувате видот. ●ИЗДРЖЛИВА И МОДНА РАМКА quosh нашите очила се изработени од ултра лесни и издржливи материјали, користејќи најлонски материјал TR90 произведен Од швајцарската компанија EMS и напредната технологија, за да можете да имате удобно искуство додека носите очила за сонце! Со уникатен дизајн на рамка за очила, нозете на очилата за сонце совршено се држат над ушите. Посветени сме на развој на очила за сонце за луѓе кои бараат мода и израз на личноста, со гроздобер форми на очи на авијатичари кои одговараат на секоја форма на лице. ●ЗАШТИТЕТЕ ГО ВАШИОТ ВИД qvr лесен издржлив дизајн на рамка, заштита на очите со очила за блокирање на сина светлина, што го прави идеален пар очила за сонце за трчање, возење велосипед, пешачење, мотоциклизам, возење велосипед, крикет, риболов, трки, планинарење, скијање, голф или други активности на отворено. Колку убаво ќе се чувствувате за да можете да уживате и да го цените секој прекрасен детал на светот без да се грижите за здравјето на вашите очи. ●ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА qurs класични очила за сонце*2, торбичка со микрофибер*2, крпа за чистење на очила од микрофибер*2, поларизирана картичка за тестирање*1. Тоа е исто така извонреден подарок спакуван, кој ќе биде практичен и одличен подарок за вашето семејство и пријатели!. €AVDLAB БРЕНД сервис zravdlab сите AVDLAB клиенти уживаат Во Нашите поларизирачки очила за сонце бренд услуги на клиентите. Ние инсистираме на квалитетот на нашите производи и обезбедуваме 30-дневна гаранција за сите наши производи. Доколку имате некакви проблеми со квалитетот или незадоволство, слободно контактирајте не, ние ќе одговориме и ќе го решиме проблемот во рок од 24 часа.

Детали

Избор на клиенти