Бебе Брише Потопло За Бебиња, Пелена Избрише Потопло Со Прилагодливи Температури
Свеж

Бебе Брише Потопло За Бебиња, Пелена Избрише Потопло Со Прилагодливи Температури

DEN 2.67

Достапно.

LED дисплеј : 40~60 ● ТЕМПЕРАТУРА НА ДИСПЛЕЈОТ ЗА контрола на ладна и топла температура и може да ја прилагоди температурата според сезоната. Мала големина и голем капацитет, не зазема простор и е попрактичен. Ладните влажни ткива може да ја тресат чувствителната кожа на бебето и да го направат бебето непријатно и раздразливо. Топлите марамчиња можат да го смират вашето бебе, особено кога менувате пелени ноќе. Горното греење е подготвено за употреба, спроведува греење од врвот до дното за да ја задржи температурата на горниот слој и да спречи сушење на долниот слој долго време. Вграден сензор за температура, 24 часа паметна константна температура. Различни МЕТОДИ ЗА USB конекција, користејќи нисконапонски дизајн 5 V/2 A, возило за поддршка, штекер, мобилна моќност итн. Спецификација : име На Производ : Влажно Бришење грејач боја на Производот : розова Стил На Производ : Паметен (прилагодете ја температурата на 60€) нето тежина : 0,3 kgrated моќност : 10wrated напон : 5 V-2 ASize : 181*98*98mmgros тежина : 0,4 Kgpackage Листа : 1*Бебешки Марамчиња Загрејте.

Детали

Product name:
Wet Wipe Heater
Product color:
Pink
Product style:
Smart (adjust the temperature to 60℃)
Net weight:
0.3KG
Rated power:
10W
Rated voltage:
5V-2A
Size:
181*98*98mm
Gross weight:
0.4kg
Package List:
1*Baby Wipes Heate:

Избор на клиенти