2 Пакувајте Организатор На Фиоки За Фрижидери, Извлечете Организатор На Фиоки За Складирање Полици За Фрижидери, Транспарентен Организатор На Фрижидер За Јајца, Ов
Свеж

2 Пакувајте Организатор На Фиоки За Фрижидери, Извлечете Организатор На Фиоки За Складирање Полици За Фрижидери, Транспарентен

DEN 399.84

Достапно.

●Димензија и Прилагодливост На производот ● димензии на кутијата За фиоки 6.5*10.7*3.2 во (W*D*H). Погоден за полица за фрижидер со дебелина помала од 0,65", фиксната рамка испружена должина е 11,7 "-16,5". Пред да ја поставите вашата нарачка, ве молиме погледнете ги димензиите означени на сликите за да бидете сигурни дека овој организатор на фрижидер ќе работи за вас. ●Направете Го Вашето Складирање Во Фрижидер Полесно●Ставете ги организаторите на фрижидерот под полицата на фрижидерот за 1 минута. Потоа ќе поседувате уште 2 фиоки за складирање на предмети во вашиот фрижидер. Извлечете ги фиоките лесно за складирање или можете дури и да ги извадите кутиите за фиоки за чување/добивање храна. Или лесно можете да ја извадите целата кутија со предмети за миење и готвење. ●Зголемете Го Просторот За Складирање На Фрижидерот ● Користете ги овие организатори на фиоки за фрижидери за целосно искористување на просторот под полиците на фрижидерот. Чување храна како јајца, овошје, зеленчук, месо или морска храна во овие кутии за фиоки. Уживајте во повеќе простор за складирање во вашиот фрижидер. Убав организатор на кујна вредиш. ●Безбеден Материјал За Складирање Храна Е Направен Од храна-одделение пет материјал кој е бпа слободен. Без мирис, безопасен и поздрав, погоден за сите видови складирање храна. Транспарентен материјал, исто така, ви овозможува да ја исчистите видете ја храната внатре. ●2 Пакет Сет И Гаранција За Задоволство●Секое пакување доаѓа со 2 пакувања организатори на фиоки за фрижидери. Ако добиете скршен пакет или добиете проблем со кој било производ. Ве молиме слободно контактирајте не за замена или враќање на средствата. Ние сме повеќе подготвени да им обезбедиме на секој клиент пријатно и задоволувачко шопинг искуство.

Детали

Избор на клиенти