6-Парче Лопата Вежба Малку Во Собата, Јаглероден Челик Лопатка Рамни Битови, За Дупка Машина Дрво
Свеж

6-Парче Лопата Вежба Малку Во Собата, Јаглероден Челик Лопатка Рамни Битови, За Дупка Машина Дрво

DEN 2.67

Достапно.

Лопата Вежба Битови Постави Големини : : лопатка вежба сет има шест заеднички големини (3/8", 1/2", 5/8", 3/4", 7/8", 1"), кои најчесто се користат во многу брендови на електрични вежби на пазарот. Материјал : комплетите за дупчалки со лопата се фалсификувани од јаглероден челик,не е лесно да се скршат или деформираат. Титаниумската обвивка на површината ја подобрува отпорноста на абење и го продолжува работниот век. Ефикасен Дизајн : структурата на контурното лопатка ја подобрува брзината на дупчење и перформансите за отстранување на чипот. Покрај тоа, работ на сечење има двострани шпорети за сечење за да се осигура дека дупката е мазна и чиста.Шестоаголната квадратна рачка користи специјален дизајн на жлебот за да спречи лизгање, не е лесно да се лизне за време на благословот, правејќи ја ротацијата помоќна. Широк Спектар На Употреба : комплетите за дупчалки со лопати се погодни за обработка на лесни материјали како што се пластика, тврдо дрво, плута и картон. Практично Складирање : комплетот за дупчалки со 6 парчиња лопата е опремен со торба ЗА складирање ОД 900Д, што е погодно за чување или носење со вас кога не се користи. 3/8", 1/2", 5/8", 3/4", 7/8", 1.

Детали

Избор на клиенти