Фохемр Машка Луксузна Облека Сет Црни Златни Кошули И Шорцеви 2 Парче Синџир Печатење Сет Барокна Копче Надолу Костум Со Кофа Капи
Свеж

Фохемр Машка Луксузна Облека Сет Црни Златни Кошули И Шорцеви 2 Парче Синџир Печатење Сет Барокна Копче Надолу Костум Со Кофа

DEN 0.33

Достапно.

95% Полиестер, 5% Спандекс. Увезени. Затворање на копчето. Машинско Перење. ●Висококвалитетна Ткаенина● : 95% Полиестер, 5% Спандекс. Хавајски Фустан Кошула Постави Лесен, Мек И Дише, Ви Даде Најудобно Носење Искуство Во Сите Сезони, Особено Топли Денови. ●Дизајн На стил : Машката Облека За Луксузни Кошули За Печатење Е Лабава, Достапна Е Големина С-5ХЛ.Краток Ракав Со Копчиња, Раширена Јака И Џебови На Левата Града; Шорцевите Имаат Џебови Од Левата И Десната Страна, Еластична Врвка За Влечење На Половината. Едноставна И Класична Комбинација На Комплет Кошула и Шорцеви,Ќе Добиете И Капа Со Кофа Како Подарок ,Совршено Совпаѓање на Бојата за Вашата Кошула и Кратки Комплети што Ви Заштедува време При Изборот на Спарување. ●Печатен Дизајн●Кошулата И Шорцевите Од 2 Парчиња се препечатени со Синџири Од Црно Злато,Ретро Луксузна Барокна Модна шема,Хипстер, Хип хоп и секојдневен стил, Ретро Судир, Не Е Лесно Да Се Биде Застарен. `+Прилики : луксузни печати кошула меас луксуз, исклучителна, совршен за датира, ноќен клуб,Шоу,Матурска,Партија,Костим, Заминување, Бизнис, Повик.Совршен Подарок за Семејства, Пријатели или Момче. €Големина q : Нашите Костуми За Хавајски Кошули се редовни, погодни за повеќето форми на тело, достапна е големина S-5 XL.Ако сакате лабаво вклопување, можете да изберете големина една големина поголема. 95% Полиестер, 5% Спандекс. Кошулата и Шорцевите од 2 Парчиња се препечатени со Синџири Од Црно Злато,Ретро Луксузна Барокна Модна шема,Хипстер, Хип хоп и секојдневен стил, Ретро Судир, Не Е Лесно Да Се Биде Застарен. Хавајска Кошула Поставена Лесна, Мека И Дише, Ви Дава Најудобно Искуство При Носење Во Сите Сезони, Особено Во Топлите Денови. Машки Луксузни Облека Во Собата Златен Синџир Печатење Кошули И Шорцеви 2 Парче Сет Вклучува кошула/шорцеви/кофа шапка.

Детали

Избор на клиенти