Кану Сурфање Машки Краток Ракав UPF 50+ Кошула За Пливање
Свеж

Кану Сурфање Машки Краток Ракав UPF 50+ Кошула За Пливање

DEN 1.00

Достапно.

100% Полиестер. Увезени. Полиестер поставата. Машинско Перење. 100% Полиестер. Увезени. Машинско Перење. Рашгард со кратки ракави со раглански шевови и деколте на екипажот. Кану Сурфањето ги претставува нашите најнови маици за пливање со многу полабаво вклопување од традиционалниот чувар на осип за уште поголема удобност и разноврсност, Кану Сурфање, бренд за сурфање и пливање, е добро познат по одличното вклопување, функција и бои заедно со висококвалитетна функционална облека за целото семејство, сите наши чувари на осип брзо се сушат и имаат РЕЈТИНГ НА UPF 50+ за да ги блокираат штетните сончеви зраци, Маиците За Пливање Кану се наменети за сурфери од сите нивоа, како И рекреативниот спортист, тие се идеални за трчање, пливање и вежбање бидејќи ткаенината се одликува со технологија на фитил И помага да се задржи влагата Подалеку Од Телото, тие се одлични за патувања на плажа или базен, како и за опуштање наоколу, соодветните стилови за деца се исто така достапни за татковците и децата да можат да ја погодат сцената на плажа како тим, достапен во с-5хл во 1997 година, кану сурфање тргна Да Гради И Продава Подобри Шорцеви За мажи, жени и деца. Основани токму во срцето на Областа За Облека во Њујорк, тие прво продаваа од врата до врата на локалните сурфери, продавници за мама и поп сурфање и неколку продавници за подароци на локалните плажи. Неколку добри години правење бранови, секогаш фокусирајќи се на квалитетот и вредноста, Кану успеа да слета на лавиците на стоковните куќи, спортските продавници и насекаде каде што се продава костими за капење— на национално ниво. Неодамна, Кану сурфање ја лансираше својата продавница за брендови која сега ја нуди својата целосна линија на стебла за пливање и костими за капење. Само кликнете на логото на горниот дел од страницата на производот за да купувате висококвалитетни производи За Сурфање Кану за целото семејство на една погодна локација. Кану продолжува да иновира и постојано да носи одлични нови стилови во продавниците низ целата земја : стебла за пливање, шорцеви, осипници, кошули за пливање. Стилови кои се функционални и шарени— за натпреварување, релаксација, ден на плажа— за секого.

Детали

Избор на клиенти