Чешма За Дозер за Пијалоци Од Нерѓосувачки Челик Златен Хромиран Вентил За Замена Допрете Без Олово Со Капаче Против Затнување За Стаклена Тегла Дозер За Пијалоци
Свеж

Чешма За Дозер за Пијалоци Од Нерѓосувачки Челик Златен Хромиран Вентил За Замена Допрете Без Олово Со Капаче Против Затнување

DEN 223.84

Достапно.

Во исто време, Обезбедуваме приклучок за уста, што може да спречи капење на славината. Ако истекува вода, ве молиме прилагодете ја навртката. СОВЕТИ : се препорачува да го наполните со вода по инсталацијата и да го оставите да одмори преку ноќ. Број на парчиња : 6. Купете Со Доверба : Ако Го Купите Нашиот Производ, Ние Нудиме 100% Квалитетна Услуга По Продажбата.

Детали

Избор на клиенти