Пумпа Пиво Буре, Едноставен Пијалок, пијалаци &засилувач; Алкохол Диспензерот Реши Метод
Свеж

Пумпа Пиво Буре, Едноставен Пијалок, пијалаци &засилувач; Алкохол Диспензерот Реши Метод

DEN 430.40

Достапно.

Материјал : метал Метал тип. Карактеристики : Акции, Еколошки. Модел : Т1001. Тип : Бар Во Собата. Материјал : нерѓосувачки челик. Приказ на производот : тековниот производ доаѓа со црна топка, а големината На завртката Е Г5/8. Материјал : метал Метал тип. Карактеристики : Акции, Еколошки. Модел : Т1001. Тип : Бар Во Собата. Материјал : нерѓосувачки челик. Приказ на производот : тековниот производ доаѓа со црна топка, а големината На завртката Е Г5/8. Место На Потекло : Континентална Кина Материјал : метал метал тип. Карактеристики : Акции, Еколошки Модел : Т1001 Тип : Сертификација На Бар Сет : Се / Еу Материјал : Дисплеј На Производ Од Нерѓосувачки Челик : тековниот производ доаѓа со црна топка, а големината На завртката Е Г5/8.

Детали

Избор на клиенти