Марг AC/DC Адаптер За Intel NUC Комплет NUC6i3SYK BOXNUC6I3SYK Десктоп Компјутер Мини Компјутер Кабел За Напојување КАБЕЛ PS Полнач Mains PSU
Свеж

Марг AC/DC Адаптер За Intel NUC Комплет NUC6i3SYK BOXNUC6I3SYK Десктоп Компјутер Мини Компјутер Кабел За Напојување КАБЕЛ PS

DEN 313.60

Достапно.

Одлични карактеристики : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на ниска температура за безбедно полнење и Сертифициран ОД FCC CE ROHS, ние се фокусираме на производство на висококвалитетни адаптери за напојување, Без бучава, работа со ниска температура, без спонтано согорување, без експлозија, без опасност од пожар, обезбедуваат стабилен излез. Во светот опсег на влезен напон : 100-240 V 50/60 HZ. Е-Пошта : ние нудиме гаранција за враќање на парите без прашања. Дополнително, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку стане неисправен. 24-часовна услуга на клиентите. Совети : можете да притиснете [Ctrl + F] за да го пребарувате моделот на вашиот лаптоп. * Сигурност : сите наши производни линии се ставаат преку ригорозни процедури за контрола на квалитетот за да се обезбеди безбедно, сигурно работење во годините што доаѓаат. Ние гарантираме дека нашите производи ќе го полнат вашиот уред исто толку ефикасно како и оригиналниот полнач или која било друга замена. Марг AC/DC Адаптер За Intel NUC Комплет NUC6i3 SYK BOXNUC6 I3 SYK Десктоп Компјутер Мини Компјутер Кабел За Напојување КАБЕЛ PS Полнач Mains PSU. Марг е специјализирана за производство на висококвалитетно и економично напојување за замена за лаптоп ,таблет ,телефони и други електрични апарати. Производите се сертифицирани со УЛ, СЕ, ФКЦ итн. Безбедносни Карактеристики : Пр Над Заштита Од Струја, Над Заштита Од Напон, Односно Над Заштита Од Температура, Заштита Од Краток Спој. Спецификации на производот : Тип На Приклучок : ВЛЕЗЕН Напон во сад : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 VAC Ширум Светот Користете I Влезен Фреквентен Опсег : 50-60 Hz Предупредувања : Не отворајте или менувајте го кабелот за напојување / кабел за напојување / кабел за напојување ве Молиме оставете ги децата, децата далеку од високонапонскиот извор на енергија i ве Молиме користете го под водичи на професионален електричар. секоја злоупотреба или неправилна употреба ќе ја поништи гаранцијата.

Детали

Избор на клиенти