Џимори Сврти-Н-Цевка 5 Полица Тоалет Простор Заштеда
Свеж

Џимори Сврти-Н-Цевка 5 Полица Тоалет Простор Заштеда

DEN 2.00

Достапно.

Цврста конструкција изработена од честички и пвц цевки. Дополнителни прегради за складирање и организација. Совршено одговара на повеќето тоалетни седишта. Дополнителен простор за крпи и тоалети. Димензија на производот : 31.1 (W) x 65.1 (H) x 9 (D) инчи. Цврста конструкција изработена од честички и пвц цевки. Дополнителни прегради за складирање и организација. Совршено одговара на повеќето тоалетни седишта. Дополнителен простор за крпи и тоалети. Димензија на производот : 31.1 (W) x 65.1 (H) x 9 (D) инчи.

Детали

Избор на клиенти