Велосипед За Вежбање Во затворен простор За Домашна Теретана Со Лцд Екрани Поддржува До 330 фунти 8 Нивоа Прилагодлива Магнетна Отпорност За Домашно Вежбање Тивок П?
Свеж

Велосипед За Вежбање Во затворен простор За Домашна Теретана Со Лцд Екрани Поддржува До 330 фунти 8 Нивоа Прилагодлива Магнетна

DEN 2.67

Достапно.

●8 Нивоа Прилагодлива Магнетна Отпорност● : овој магнетски велосипед за вежбање е компатибилен со различна сила на тренингот за не само различна возрасна група од почетник до професионална и различна, туку и различна фаза од вашето вежбање(загревање до напорен тренинг) поради 10 нивоа на прилагодување на магнетната отпорност. Магнетното тркало се разликува од традиционалното тркало со синџир, така што овој велосипед за вежбање обезбедува непречено и тивко искуство во возењето. ● Ленти За Отпорност На раката€ : вградените Ленти за Отпорност на Раката за вежбање велосипед дизајнирани за тренинг за јачина на горниот дел од телото. Велосипедот за вежбање стационарен содржи јажиња за затегнување,можете да правите вежби за раце додека возите велосипед, координацијата и рамнотежата на телото се одржуваат за време на вежбањето. ●Designономски Дизајн На Седиштето● : Седиштето што се прилагодува На Висината меѓу 7 дела значи дека велосипедот за вежбање одговара на повеќето корисници со различна висина. Екстра големата перница за седишта и потпирачот за грб се направени од сунѓер со висока густина за да се ослободи притисокот, така што велосипедот за вежбање е во мирување, осигурувајќи дека имате удобно искуство во возењето долго време. +3 Режими Дизајн+Транспортни Тркала● : овој преклопен велосипед за вежбање има 3 режими-целосно преклопен, исправен и лежечки, лесно се трансформира од и исправен во лежечки велосипед со прилагодување на рачката. Транспортни тркала за лесно движење низ велосипедот за вежбање без да му наштетите на вашиот под. Име На производ Екерпеуична фитнес машина за преклопување-8 нивоа прилагодување на отпорност Голема Дигитална лцд дисплеј Боја : Бел/сив Главен материјал нерѓосувачки челик Дали Треба да инсталирате : Да прилагодлива рачка : да Прилагодливо седиште : ДА ЛЕД дисплеј : растојание, отчукувањата на срцето, брзина, времетраење и калории големина на Стоење : 26,5"Л*16"W*49"H хоризонтална големина : 30,5" должина * 16" ширина * 44" Висина На Преклопување големина : 13,2"Л*16"w*60"h големина на пакување : 46.46*15.55*8.66 Инчи Вкупна тежина на производот : 42 фунти тежина на Пакувањето : 46,30 фунти носивост : 220 фунти Број на пакувања 1.

Детали

Избор на клиенти