Креативна Ламба За Промена На Бојата Далечински Управувач Повеќебоен ДОЛГ Животен Век ЛЕД Стап Светло Видео Снимање Професионални Цевки Светла
Свеж

Креативна Ламба За Промена На Бојата Далечински Управувач Повеќебоен ДОЛГ Животен Век ЛЕД Стап Светло Видео Снимање Професионални

DEN 1.00

Достапно.

●Извор на светлина + Мека светлина, доволно за да ја осветли вашата соба и да ги заштити вашите очи, идеални за снимање. ●Боја●има обемна контрола на бојата, што го прави природен избор за внимателен ефект на осветлување и поставување на тесни или недостапни места. Е лесен за употреба тој е designedономски дизајниран, удобен за држење и обезбедува точна, светла и мазна светлина за снимање совршени слики. ®Пренослив и пренослив тело за фотографирање или видео надвор, Обезбедете пореален извор на светлина за вашето снимање. ●Применливи сценарија●рачниот лед лесен стап е совршен за употреба за снимање во живо, креативно снимање, снимање портрети. ●Извор на светлина + Мека светлина, доволно за да ја осветли вашата соба и да ги заштити вашите очи, идеални за снимање. ●Боја●има обемна контрола на бојата, што го прави природен избор за внимателен ефект на осветлување и поставување на тесни или недостапни места. Е лесен за употреба тој е designedономски дизајниран, удобен за држење и обезбедува точна, светла и мазна светлина за снимање совршени слики. ®Пренослив и пренослив тело за фотографирање или видео надвор, Обезбедете пореален извор на светлина за вашето снимање. ●Применливи сценарија●рачниот лед лесен стап е совршен за употреба за снимање во живо, креативно снимање, снимање портрети. Светилката има 10 видови светлосни ефекти, што ја прави фотографијата поперсонализирана со целосен светлосен ефект, униформа транзиција на светлосно место, удобна и мека кога се користи, лед подната ламба нема да биде блескава поради треперење далечинскиот управувач го прави вашиот живот поудобен цевката на светилката е одвојлива, лесна за движење, не влијае на втората употреба, долг животен век спецификација : Име : Рачна ЛЕД ВИДЕО Светлосна Моќност : 18 (W)Зрак агол : 360 (степени)големина : 30см,60см, 90см, 120цмпакет : рачни лед видео лесни кабли ЗА полнење на далечинскиот УПРАВУВАЧ : 1.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.2.Ве молиме дозволете мала разлика во димензијата од 1-3 см поради различно рачно мерење3.Ако имате какви било прашања за време на употребата, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Детали

Name:
Handheld LED Video Light Wand
Power:
18 (W)
Beam angle:
360 (degrees)
Size:
30cm,60cm, 90cm, 120cm
Package:
Handheld LED Video Light Wand:
Remote Control:
USB Charging Cable:
Notes:
1.Due to the light and screen setting difference, the item's color may be slightly different from the pictures.:
2.Please allow 1-3cm slight dimension difference due to different manual measurement:
3.If you have any questions during use, please contact us, we will reply you within 24 hours :

Избор на клиенти