Том КЕЛИ Пса Днк Потпиша 1987 Топс Дебитант Автограм - Кошарка Автограм Картички
Свеж

Том КЕЛИ Пса Днк Потпиша 1987 Топс Дебитант Автограм - Кошарка Автограм Картички

DEN 0.33

Достапно.

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Кошарка Автограм Картички. Том КЕЛИ Пса Днк Потпиша 1987 Топс Дебитант Автограм Ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен том кели сувенири. Бостон Селтикс сувенири.

Детали

Избор на клиенти