Мисури Државно Знаме Мапа Коска Кина Декоративна Плоча Керамички Плочи Занает Со Штанд За Прикажување За Декорација На Ѕидови Во Домашна Канцеларија
Свеж

Мисури Државно Знаме Мапа Коска Кина Декоративна Плоча Керамички Плочи Занает Со Штанд За Прикажување За Декорација На Ѕидови

DEN 0.33

Достапно.

Декорација : оваа коска кинеска плоча може да се организира во три димензии,со основата на маса или обесена,исто така се користи за украсување на вашиот дом или дневна соба,полици или странични маси. Лесен За Употреба : оваа декоративна плоча е дизајнирана со самолепливо, што го олеснува расклопувањето дури и ако сакате да го направите тоа подоцна, самолепливото овозможува површина на ѕид што не означува и е многу лесно да се инсталира. Коска Кина.

Детали

Избор на клиенти