Тихтлсм Дрво Резба Печатење Ретро Дама Виткање Антички Занает Вентилатор Темјан Дрво Шупливи Гроздобер Преклопен Вентилатор Пренослив Вентилатор
Свеж

Тихтлсм Дрво Резба Печатење Ретро Дама Виткање Антички Занает Вентилатор Темјан Дрво Шупливи Гроздобер Преклопен Вентилатор

DEN 1092.80

Достапно.

Нов и квалитетен. Ова е прекрасен обожавател на бамбус. Тоа е мала тежина и пренослив. Толку лесен за употреба,Многу лесен за носење. Одлично за употреба како рачен вентилатор, декорација на домот и подарок. Нов и квалитетен. Ова е прекрасен обожавател на бамбус. Тоа е мала тежина и пренослив. Толку лесен за употреба,Многу лесен за носење. Одлично за употреба како рачен вентилатор, декорација на домот и подарок. Материјал : Боја На Дрво : како должина на сликата : апликација 20 см (кога е преклопена) 34,5 см максимална ширина проширен дизајн : Шуплива изработка : Вклучен Врежан Пакет : 1x Рачни Фаноти : поради разликата помеѓу различните монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот.Споредете ги големините на деталите со вашите, дозволете грешка од 1-3 см, поради рачно мерење.Ве молиме оставете порака пред да дадете лоши повратни информации, доколку производите имаат некои проблеми.Ви благодариме за вашите сфаќања.

Детали

Избор на клиенти