TANMii ЗА PS5 Кожата Диск Издание Аниме Конзола И Контролор Винил Покритие Кожи Обвива ЗА PS5 Диск Верзија
Свеж

TANMii ЗА PS5 Кожата Диск Издание Аниме Конзола И Контролор Винил Покритие Кожи Обвива ЗА PS5 Диск Верзија

DEN 2.67

Достапно.

Користење на ултра тенки, издржливи и лесни висококвалитетни материјали за да ви овозможат удобно чувство и кул искуство за гледање. Премиум материјали Висококвалитетни винил налепници. Може да ги заштити вашите уреди од гребнатини, избледување и лупење. Трајни, нема да исчезнат испукани. Супер ХД ние ја користиме најнапредната опрема за печатење за да обезбедиме слики со висока дефиниција. За разлика од другите производи на пазарот, можеме да печатиме само слики СО резолуција 4 K. Висококвалитетно Лепило Силна адхезија, без пенење, без собирање, без искривување. Нема да има остатоци кога ќе се откинат. Содржина на пакетот : 1 x ЗА кожата НА конзолата PS5 (2 страни) + 2 x за кожи НА КОНТРОЛОРОТ PS5. Користење на ултра тенки, издржливи и лесни висококвалитетни материјали за да ви овозможат удобно чувство и кул искуство за гледање. Премиум материјали Висококвалитетни винил налепници. Може да ги заштити вашите уреди од гребнатини, избледување и лупење. Трајни, нема да исчезнат испукани. Супер ХД ние ја користиме најнапредната опрема за печатење за да обезбедиме слики со висока дефиниција. За разлика од другите производи на пазарот, можеме да печатиме само слики СО резолуција 4 K. Висококвалитетно Лепило Силна адхезија, без пенење, без собирање, без искривување. Нема да има остатоци кога ќе се откинат. Содржина на пакетот : 1 x ЗА кожата НА конзолата PS5 (2 страни) + 2 x за кожи НА КОНТРОЛОРОТ PS5.

Детали

Избор на клиенти