Нов Лон0167 2 парчиња 40 см Избрана F/F 40P лемење сигурна ефикасност Обоени Флексибилни Леб Скокач Жица
Свеж

Нов Лон0167 2 парчиња 40 см Избрана F/F 40P лемење сигурна ефикасност Обоени Флексибилни Леб Скокач Жица

DEN 3.33

Достапно.

Име на производ (издржлив во употреба) : Леб Скокач Жица;Број : (најнова технологија) 40 Пин. Тип : Беспрекорен Женски На Женски; Вкупна Големина : неизвонреден 40 х 5,5 см неповторлив / 15,7 "х 2,2" (Л х Ш). Боја : Внимателно избрани Шарени;Метаријална : Пластика, електрична жица. Нето Тежина совршена : 114гр. содржина на Пакетот совршена во изработка : 2 х уредна Жица за Скокач На Леб. Совети : поради различни монитори, светлина за снимање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата кои постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да го купите. благодарам! Се користи Во Лспецификација : Опис : умерена цена на екранот надвор од изработката на жици во внатрешноста на ременот за жици, препорачана комуникација жици, светилки, жици, дизајн на жици итн.Дизајн на ремен, обработка : обработена автомобилска жица, ремен за жици, ремен за жици за топлински апарати, единечен ремен, кабел, темперамент за компјутерски жици.

Детали

Description:
screen moderate price outside the wiring harness workmanship inside the wiring harness, communication recommended wiring harness, lamps, wiring harness, wiring harness design etc.Harness design, processing

Избор на клиенти