Согудио Кофа За Вода Кофа Издржлива Пренослива Кофа За Миење Автомобили Кофа За Повлекување На Отворено Кофа За Риболов 11 Литри 20 Литри Погодност Кофа За Повлекува
Свеж

Согудио Кофа За Вода Кофа Издржлива Пренослива Кофа За Миење Автомобили Кофа За Повлекување На Отворено Кофа За Риболов 11 Литри

DEN 988.80

Достапно.

Погодно за и складирање.Доаѓа со пренослива торба за складирање.Заштедете повеќе од 70% од просторот кога е преклопен. Компактна големина и удобно држење. Отпорен на истекување : бурето е погодно за течности и може да се исуши по употреба.Изработени од цврста ТПР гума за да се спречи кршење. Продолжена големина : 24,5 (дијаметар) х 27 (висина) см.27,7 (дијаметар) € 33 (висина) см. совршен за складирање дома, риболов,кампување, пешачење, излети,пловење,кофа за плажа,детски играчки соба за играње, градинарство, корпа за зеленчук, чистење, миење автомобили.

Детали

Избор на клиенти