Lihit Lab S2531 Одбор за ротирање на приказ, 25 сметки
Свеж

Lihit Lab S2531 Одбор за ротирање на приказ, 25 сметки

DEN 894.56

Достапно.

Поставете содржина : 25 црвени и бели плочи и 2 помошни плочи на ниво. Капацитет : 25 сметки. Димензии (W X D X H) : 23,0 x 0,7 x 4,6 инчи (585 x 18 x 118 mm). Број на нивоа : 1 ниво. Материјал : челик. Поставете содржина : 25 црвени и бели плочи и 2 помошни плочи на ниво. Капацитет : 25 сметки. Димензии (W X D X H) : 23,0 x 0,7 x 4,6 инчи (585 x 18 x 118 mm). Број на нивоа : 1 ниво. Материјал : челик. Индикаторска табла со ротирачки индикатор за удобна индикаторска табла за управување со боја што се врти со светло печат на вашите прсти. Може да се препознае дури и од далечина, што го прави идеален за управување со визуелно според бојата според вашите потреби. На задниот дел има 3 дупки за кука за да виси за да можете да го обесувате на wallидот дури и во вертикална положба. *Куките што висат не се вклучени. ) *25 црвени и бели плочи по ниво и 2 помошни плочи (сина).

Детали

Избор на клиенти