ЧИСТЕЊЕ Орабаланс Нега на Здив л Орални Пробиотици За Свеж Здив И Стоматолошка Заштита | Орални Пробиотици За Лош Здив Халитоза | Освежувач На Здив | Третман На Каме?
Свеж

ЧИСТЕЊЕ Орабаланс Нега на Здив л Орални Пробиотици За Свеж Здив И Стоматолошка Заштита | Орални Пробиотици За Лош Здив Халитоза

DEN 527.84

Достапно.

ПРЕДЛОЖЕНА УПОТРЕБА : Земете една таблета одеднаш. Повеќето луѓе не се свесни за вистинските фактори на тежок лош здив и се обидуваат да го покријат со плакнења за уста или спрејови од нане. Ферментум Ок И л. гасер Хумин Д ќе ја балансираат вашата орална средина, насочувајќи ги само штетните. Само користејќи ги одобрените состојки, со гордост го презентираме овој патентиран орален пробиотик за вашата здрава орална состојба. Ги убива само лошите микроби додека произведува корисни за да спречи размножување на лошите микроби. Пакувањето на таблетот може лесно да се одвои-само носете онолку колку што ви требаат за патување или работа!. Наведени ВО ГРАС, ние обезбедуваме најбезбеден и најефикасен начин за отстранување на лошиот здив. Земете до 2 таблети дневно ОТКАКО ќе ги измиете забите за да спречите какво било нарушување од четкање на забите. За најдобри резултати, земете 1 таблета непосредно пред спиење. ПРАКТИЧНО И БЕЗБЕДНО ПАКУВАЊЕ : користевме пакување ОД фолија АЛУАЛУ за да ја зголемиме стабилноста на нашиот производ бидејќи блокира кислород, влага и светлина одвнатре и однадвор од пакувањето. Штетните микроби, кои не можат да се отстранат со само четкање, ќе се акумулираат во устата и ќе направат вашиот здив да мириса лошо. Уживајте во вашиот свеж здив со загарантирано задоволство.ПОДДРЖЕТЕ ГО ЗДРАВЈЕТО на ЗАБИТЕ со НАПРЕДЕН ОРАЛЕН ПРОБИОТИК : Грижата За Дишење Со Орабаланс го поддржува здравјето на забите додека го штити И ЗДРАВЈЕТО на горниот РЕСПИРАТОРЕН ТРАКТ. Орабаланс Грижата за Дишење е крајниот орален пробиотик, направен за свеж здив. Не Само Оралните Услови Нашите патентирани орални пробиотици (Л. Едноставно, Но Совршено само земете една таблета пред спиење, и тоа е тоа! Беа извршени стотици тестови за да се докаже безбедноста и нејзиниот ефект врз лошиот здив. Орабалансот содржи и 3 цревни пробиотици (Бифидус АД011, БГН4, БОРИ) за отстранување на штетните микроби, кои произведуваат гас внатре. Нашето истражување направи совршена нега на здивот, насочувајќи ги овие причини. Чувајте го здивот свеж од ноќ до утро!. ЗДРАВЈЕ НА ЦРЕВАТА : дали знаете што предизвикува лош здив? Оралната нега не е единствениот фактор кога станува збор за лош здив. ЗОШТО Орабалансот е КРАЈНАТА СТАВКА за НЕГА на ЗДИВОТ 1. Го поддржува вашето орално здравје и го зајакнува вашиот имунолошки систем!.

Детали

Избор на клиенти