Крома чистач, крцкави, алатка за чистење на маса, ракчиња од не'рѓосувачки челик за сервери, леб од леб, стругалка за маса во ресторани за трошки на маса за сервери, к?
Свеж

Крома чистач, крцкави, алатка за чистење на маса, ракчиња од не'рѓосувачки челик за сервери, леб од леб, стругалка за маса во

DEN 2.33

Достапно.

Оваа табела за крцкање на маса ќе биде најдобрата алатка на секој келнер. 【Компактна и преносна големина】 Лесна за носење, големината на табелата на табелата со табела е околу 150 mm x 20 mm/5,9 x 0,79 инчи што може да се стави во џебови. 【Трајна стругалка】 ТАБЕРСКИОТ КРУБЕР е конструирана од не'рѓосувачки челик, со долготрајна црна завршница обложена со прав, специјалната обвивка создава издржлива стругалка за маса што можете да ги отстраните трошките со најголема леснотија. Издржлив, лесен, лесен за чистење, практичен и отпорен на корозија, совршен за употреба на ресторани! Изработено да трае, заслужувате да поседувате стругалка за трошка.

Детали

Color:
Black

Избор на клиенти