Зелена куќа 4680-на-дрвен аранжман, рамка за плочи, природно
Свеж

Зелена куќа 4680-на-дрвен аранжман, рамка за плочи, природно

DEN 0.67

Достапно.

Големина : 6,5 x 0,4 x 8,1 инчи (165 x 10 x. Боја : природен. Материјал : дрво. Големина : 6,5 x 0,4 x 8,1 инчи (165 x 10 x. Боја : природен. Материјал : Дрво. Дрвена плоча за прифатлива аранжман е дрвена плоча Сега достапни [Користете] Карактеристики на табла за аранжмани од дрво : Можете да ги направите вашите омилени цветни плочи, а се препорачува за лекции и време на дома.

Детали

Избор на клиенти