Мајчин шминка за мажи во Билабонг
Свеж

Мајчин шминка за мажи во Билабонг

DEN 1084.80

Достапно.

85% акрилик, 15% волна. Увезени. Затворање на привремено. Само миење на рацете. 6 панел затегната капа. Одликувајќи се со различни државни знамиња во слоевит ласерска исечена ткаена етикета. Плус везови од страна и грб. Рамна сметка. Бејзбол капа на премиум лого со прилагодлива снимка назад.

Детали

Избор на клиенти