Здраво Симпатична Свиња Стп Кожни Кутии За Моливи Торбичка Со Патент Пенкало За Стационарна Шминка
Свеж

Здраво Симпатична Свиња Стп Кожни Кутии За Моливи Торбичка Со Патент Пенкало За Стационарна Шминка

DEN 390.40

Достапно.

Увезени. Димензија : 7,87"(Л) х 3,35 "(Ж)х 2,16"(В), умерен капацитет за учениците да држат моливи, за жените да ја држат својата козметика. Материјал : Материјал : мека и удобна стп кожа ткаенина. Торба со молив за затворање на патент вклучува еден главен џеб и мала торба за оддел. Со тоа, можете да управувате со вашите предмети уредно, не само училишен прибор, туку и козметика. Пренослива торба со молив, водоотпорна и лесна за чистење. Димензија : 7.87 "(Л) х 3.35"(Ж)х 2.16 " (В) Материјал : Мека И удобна Стп Кожа Ткаенина Дизајн : 1.Тип на затворање : затворање на Патент 2.Главен џеб И Мал оддел Карактеристики на торбата : 1.It може да се користи како торба за моливи за студенти, или мала козметичка кеса за жени. 2.It може да ви помогне да управувате со вашите предмети уредно, не само училишен прибор, туку и козметика. 3.Со двострани отпечатоци, тоа може да го направи вашиот живот пошарен. 4.Вклучена е пренослива торба со моливи, водоотпорна И лесна За чистење Пакет : 1 x торба со Моливи.

Детали

Избор на клиенти