YTYZC 16: 9 Full Projector Screen Home Cinema 60/72/84/100/120/150 Екран на проектор на отворено KTV
Свеж

YTYZC 16: 9 Full Projector Screen Home Cinema 60/72/84/100/120/150 Екран на проектор на отворено KTV

DEN 2.00

Достапно.

Се надеваме дека нашиот екран со висок контраст и материјалите против брчки можат да направат сè лесно. Екранот на филмскиот филм е посветл од повеќето други екрани за проекција, а мазната површина ја подобрува сликата. Лесно за инсталирање на екранот на проекторот, можете да го расплетувате екранот и да го инсталирате за неколку минути, можете да ја користите куката (вклучена во пакетот) за да висат на идот. Лесно за инсталирање на екранот на проекторот, можете да го расплетувате екранот и да го инсталирате за неколку минути, можете да ја користите куката (вклучена во пакетот) за да висат на идот. Таков мал пакет ќе стане екран за проекција, кој е лесен и лесен за носење. Спецификација : Материјал : Полиестер фибермаин Боја : Whiteformat : 16 : 9 Големина : 60/72/84/100/120/150 INCHESSUPPORT : 160 степени Агол на преглед на преглед на преглед на 160 степени Вклучено : 1x пакет кука, 1x екран на проектор. Екранот на филмот на проекторот е посветл од повеќето други екрани за проекција, а мазната површина ја подобрува сликата. Може да го направи вашиот живот поинтересен! Или, можете да прикажете графики и податоци на компанијата во канцеларијата и да споделувате фотографии кога ќе стапите во брак. Не треба да се грижите за брчки или набори предизвикани од преклопувањето на екранот. Можете да го користите како професионална, романтична и практична алатка според вашите потреби. Никогаш не пропуштајте го нашиот екран на проекторот, тоа ќе биде најдобриот пријател на вашиот проектор и ќе започнете нов начин на забава. Екранот е погоден за внатрешна и надворешна употреба. Само закачете го во затворено или на отворено, поканете го вашето семејство или пријатели и споделете среќно време едни со други. Не треба да се грижите за брчки или набори предизвикани од преклопувањето на екранот. Можете да го преклопите во мала големина и потоа да го носите со вас!. Екранот е погоден за внатрешна и надворешна употреба. Таков мал пакет ќе стане екран за проекција, кој е лесен и лесен за носење.

Детали

Material:
polyester fiber
Main color:
white
Format:
16
Size:
60/72/84/100/120/150 inches
Support:
160 degree viewing angle
Package Included:
1X Pack hook,:
1X projector screen :

Избор на клиенти