Кожна табела за табли, држач за преклопување на плочата за преклопување, плоча за организатор на фустани за промена на монети, париз Ајфелова кула злато
Свеж

Кожна табела за табли, држач за преклопување на плочата за преклопување, плоча за организатор на фустани за промена на монети,

DEN 159.84

Достапно.

Големина - 11,5х11,5х3 см (распространета големина - 16x16 см). Материјал - Направен од висококвалитетна кожа микрофибер, таа е издржлив и стилски. Може да се избрише со крпа, но не и измиена. Многу прилики - Погодно е да се стават во канцеларии, дневни соби, влезови, спални соби и бањи. Тоа ја прави вашата соба пософистицирана и уникатна. Повеќенаменски - може да држи часовници, клучеви, накит, монети и други мали предмети, исто така добар избор за вашата декорација на домот. Персонализирана прилагодување - има уште многу фиоки во нашата продавница. Она што е поинтересно е што нудиме бесплатни услуги за прилагодување, ги испраќаме вашите омилени слики! Можеби сопствената послужавник има повеќе смисла како подарок. Големина - 11,5х11,5х3 см (распространета големина - 16x16 см). Материјал - Направен од висококвалитетна кожа микрофибер, таа е издржлив и стилски. Може да се избрише со крпа, но не и измиена. Многу прилики - Погодно е да се стават во канцеларии, дневни соби, влезови, спални соби и бањи. Тоа ја прави вашата соба пософистицирана и уникатна. Повеќенаменски - може да држи часовници, клучеви, накит, монети и други мали предмети, исто така добар избор за вашата декорација на домот. Персонализирана прилагодување - има уште многу фиоки во нашата продавница. Она што е поинтересно е што нудиме бесплатни услуги за прилагодување, ги испраќаме вашите омилени слики! Можеби сопствената послужавник има повеќе смисла како подарок. Ние сме одговорни за секоја нарачка и ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Ние се обидуваме да направиме подобро.

Детали

Избор на клиенти