Magid Bkevcot16 Cutmaster Kevlar/Памук измешан плетен ракав, 16 , црна
Свеж

Magid Bkevcot16 Cutmaster Kevlar/Памук измешан плетен ракав, 16 , црна

DEN 122.40

Достапно.

Материјалот со двојно пили, лесна машина за плетенка на Kevlar/памук обезбедува одлична издржливост и отпорност на сечење. Облак Еџ помага да се спречи разоткривањето на ракавот. ANSI ја намали заштитата на ниво 3. 3 инчи. Ракав. Ракав.

Детали

Избор на клиенти