X-Dree 12mm мини водоотпорен моментален прекинувач за прекинувачи на балк пластична глава (12 mm мини непропустлив пулсирач на моментот mentoneo balck cabeza de plástico
Свеж

X-Dree 12mm мини водоотпорен моментален прекинувач за прекинувачи на балк пластична глава (12 mm мини непропустлив пулсирач

DEN 1.00

Достапно.

Пол и фрлање : SPST; Тип на операција : моментално; Вкупна големина : 17,5 x 22mm/ 0,7 "x 0,87" (L*max.w). Име на производот : прекинувач за копче за притискање; Земја на производство : Кина; Материјал : Метал, пластика, електрични делови. Нето тежина : 5 G; Содржина на пакетот : Преклопник за копче 1 x Push; Терминална количина : 2. Тип на контакт : Не; Mounting Type : Flush Mount(Tipo di contatto : NO; Tipo di montaggio : montaggio a incasso. Mounting Size : 12mm; Main Color : black(Dimensioni di montaggio : 12mm; Colore principale : ner_o. Pole and Throw : SPST; Oeperation Type : Моментално; вкупна големина : 17,5 x 22mm/ 0,7 "x 0,87" (L*Max.W). Име на производ : прекинувач за копче за притисок; земја на производство : Кина; Материјал, пластика, електрични делови. Нето тежина : 5 G; пакет Содржина : 1 x Прекинувач на копчето за притискање; Количина на терминал : 2. Тип на контакт : Не; Тип на монтирање : Плев монтирање (Tipo Di Contatto : NO; Tipo Di Montaggio : Montaggio A Incasso. Големина на монтирање : 12mm; Borice : Black (Dimensioni DI Montaggio : 12mm; Colore Principale : Ner_o. 12 mm мини водоотпорен моментален прекинувач за прекинувачи на балк, пластични глави за глава : моментален тип, SPST/исклучен контакт, 2 терминали. Овој прекинувач за копче за притискање од не'рѓосувачки челик е погоден за дупка за монтирање на дијаметар од 12 мм. Во електромагнетски, контактител, реле и други електрични кола.Сервис : 1 година бесплатна замена за неисправни единици и 30 дена безусловно враќање и поврат; Пријателска поддршка на клиентите во рок од 24 часа.Дазирање на шпански12мм мини интертруттор А пулсант Момнеанео импермеабил во пластика теста ди пластичнапола и фрлање : spst; Типо ди Изоменто : моментално; Dimensioni totali : 17,5 x 22 mm / 0,7 '' x 0,87 '' (l * max.w) nome prodotto : interruttore a pulsante; Paese di produzione : Cina; Материјал : Метало, Пластиа, Парти Елетрихепесо Нето : 5 g; Contenuto della confezione : 1 x Interruttore A Pulsante; Квантита Терминал : 2tipo di contatto : не; Tipo di Montaggio : Montaggio A Incasodimensioni di Montaggio : 12mm; Colore Princepale : Ner_o.

Детали

Избор на клиенти