Toyota Intella 90915-YZZF1 замена на филтерот за нафта за 4Y мотор
Свеж

Toyota Intella 90915-YZZF1 замена на филтерот за нафта за 4Y мотор

DEN 2.33

Достапно.

100% сосема нов филтер за нафта 90915-YZZF1 е направен со највисок квалитет на достапни компоненти. 6 месеци неограничена гаранција. Притисок и компјутерски тестирани за постојан квалитет и ненадмината сигурност. Испорачува истиот ден доколку се нарача пред 14 часот EST понеделник - петок. Повеќе локации за испорака за побрза испорака. Филтер за масло од виklушкар 90915-YZZF1. Висина 3.56 " / 90,48мм надворешен дијаметар 2.73" / 69,4мм Дијаметар на низата 17,64мм сосема нов со гаранција. Испорачува истиот ден доколку се нарача пред 14 часот EST понеделник - петок.

Детали

Избор на клиенти