20/40/60pcs хексагон сублимација празно сублимација за сублимација празно сублимација за пренесување на топлина топла притискана прицврстувач
Свеж

20/40/60pcs хексагон сублимација празно сублимација за сублимација празно сублимација за пренесување на топлина топла притискана

DEN 0.33

Достапно.

Овие празни неопренови крајбрежни врски ви овозможуваат да DIY, белата страна на прицврстувачот е обложена за сублимација, можете лесно да ги отпечатите вашите омилени слики, семејни фотографии, селфи и да ги соберете на површинските фотографии, живописни бои и јасни обрасци ќе бидат целосно пренесени. Гумената база што не се лизга може цврсто да ја држи таблетата и нема да се движи лесно. Дизајнот на текстура, исто така, ја прави чашата, душекот не е лесен за лизгање или гребење на табелата за да го заштити вашиот скапоцен мебел. Овие празни неопренови крајбрежни врски ви овозможуваат да DIY, белата страна на прицврстувачот е обложена за сублимација, можете лесно да ги отпечатите вашите омилени слики, семејни фотографии, селфи и да ги соберете на површинските фотографии, живописни бои и јасни обрасци ќе бидат целосно пренесени. Направено од неопренови материјал, кој е мек за контакт и нема да се брчки без разлика како се тркалате. Овие празни неопренови крајбрежни врски ви овозможуваат да DIY, белата страна на прицврстувачот е обложена за сублимација, можете лесно да ги отпечатите вашите омилени слики, семејни фотографии, селфи и да ги соберете на површинските фотографии, живописни бои и јасни обрасци ќе бидат целосно пренесени. Гумената база што не се лизга може цврсто да ја држи таблетата и нема да се движи лесно.11") Пакет вклучуваат : 20pcs x Сублимација празно Coaster или 40pcs x Сублимација празно Coaster или 60pcs x Sublimation Blank Coaster.Направено од неопренови материјал, кој е мек за контакт и нема да се брчки без разлика како се тркалате. Дизајнот на текстура, исто така, ја прави чашата, душекот не е лесен за лизгање или гребење на табелата за да го заштити вашиот скапоцен мебел. Спецификации : Материјал : Неопрена Боја : Бела+црна форма : хексагон Големина : 10cmx0. Широко се користи во различни прилики, како што се кафулиња, кафулиња, ресторани или семејства, и може да се стават во стаклени чаши, шишиња со пиво, чаши за кафе, чаши чај, шишиња, итн. Широко се користи во различни прилики, како што се кафулиња, кафулиња, ресторани или семејства, и може да се стават во стаклени чаши, шишиња со пиво, чаши за кафе, чаши чај, шишиња, итн. Дизајнот на текстура, исто така, ја прави чашата, душекот не е лесен за лизгање или гребење на табелата за да го заштити вашиот скапоцен мебел. Гумената база што не се лизга може цврсто да ја држи таблетата и нема да се движи лесно.

Детали

Избор на клиенти