Боја блок кенгур џеб пад на рамената на рамената
Свеж

Боја блок кенгур џеб пад на рамената на рамената

DEN 1504.00

Достапно.

【Квалитет】 мазен, истегнување, брзо сушење и дишечки материјал со висок квалитет на ткаенина со одлична занаетчиска работа, ви даваат свилено чувство и издржлива доверба. Меко и удобно чувство со висок квалитет. Погледнете го описот на предметот подолу за детали за големината. Ве молиме, проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Бизнис, работа, канцеларија, шопинг, одмор, одмор, одмор, пикник, кантри рок, фестивал, гранд, прослава, свадбен прием и секојдневен секојдневен живот. Оваа облека со две парчиња за жени одличен подарок за празници за семејство, сопружник и пријатели. XSBUST : 37 инчи : 6,7 инчл должина : 23,2 инчиулдер : 14,2 инчлејв должина : 24 инчсбуст : 38,6 инчиф : 7,1 инчл должина : 23,6 инчшулдер : 14,6 инчлејв должина : 24,4 инчмбуст : 40,2 инчи. Chlbust : 42,5 инчи : 7,9 инчл должина : 24,4 инчиулдер : 15,4 инчи должина : 25,2 инчиколор : Мултиколорстил : Карактеристики Тип : Долгол : Редовен дополнет Опозиција : 100% Упатства за полиестерци : Машинско миење или професионално суво чистење на чистење : Ноше : Не.

Детали

Избор на клиенти