Дозер За Сапун За Полнење На Рачни Диспензери За Лосиони, Шишиња Со Сапун, Мермерна Текстура, Керамички Диспензер За Сапун За Кујна Во Бања, Издржливо Течно Шише Со ?
Свеж

Дозер За Сапун За Полнење На Рачни Диспензери За Лосиони, Шишиња Со Сапун, Мермерна Текстура, Керамички Диспензер За Сапун За

DEN 224.00

Достапно.

◥ ◣ [Одговара на секој Сапун] : Нашиот диспензер за Сапун може да користи за течен сапун, сапун за садови, лосион, мешавини од есенцијално масло за ароматерапија, шампон, миење на телото, сапун за раце, масла за масажа. ◥ ◣ [Безгрижно купување] : 100% обезбедување квалитет, можете да бидете сигурни дека ќе купите. ◥ ◣ [Одговара на секој Сапун] : Нашиот диспензер за Сапун може да користи за течен сапун, сапун за садови, лосион, мешавини од есенцијално масло за ароматерапија, шампон, миење на телото, сапун за раце, масла за масажа. Тоа е исто така одлична идеја за подарок за вашето семејство и пријатели.◥ ◣ Го цениме искуството за купување на секој клиент. дали барате убаво украсен Диспензер за Сапун? Дали широк спектар на производи ве заслепуваат? (. ◥ ◣ [Безгрижно купување] : 100% обезбедување квалитет, можете да бидете сигурни дека ќе купите.● Гаранција за квалитет - ние не нудиме само производи со врвен квалитет, туку обезбедуваме и 1 година гаранција за враќање на парите или добивање нова.прашува : 1. Оваа пумпа за диспензерот за повеќекратна употреба и полнење содржи течен сапун, сапун за садови, средство за дезинфекција на раце или етерични масла во стилски и модерен сад. Ако наидете на какви било проблеми за време на употребата, ве молиме контактирајте не и ние ќе одговориме во рок од 12 часа.◆◆◆◆◆ (. Изработени Од Издржлива керамика,Елегантен мермер;златна Пластична пумпа глава;. Ако наидете на какви било проблеми за време на употребата, ве молиме контактирајте не и ние ќе одговориме во рок од 12 часа. Ве молиме проверете ја големината пред да ја купите.Пумпата за диспензерот држи до 310мл. Горенаведените податоци се само за повикување, големината е рачно мерење, секоја променлива може да биде различна, ве молиме погледнете го вистинскиот производ, благодарам. Можете Да Го Користите Како Кујнски Дозер За Сапун Или Да Го Наполните Со Лосион Како Модерен И Практичен Декор за Бања. ert ♥ exvr) xviving ◆ безгрижен шопинг,100% обезбедување квалитет, можете да бидете сигурни дека ќе купите.Диспензер за емулзија за повеќекратна употреба : за течен сапун, сапун за садови, лосион, мешавини од есенцијално масло од ароматерапија, шампон, миење на телото, миење на устата, средство за дезинфекција на раце, масла за масажа, состојки за храна и многу повеќе. Изработени Од Издржлива керамика,Елегантен мермер;златна Пластична пумпа глава;.

Детали

Избор на клиенти