5 Пакет Акрилна Рамка За Слика Десктоп Рамка За Фотографии Двострана Транспарентна Акрилна Рамка Јасна Рамка За Слика Хоризонтална Магнетна Рамка За Држач За Слик?
Свеж

5 Пакет Акрилна Рамка За Слика Десктоп Рамка За Фотографии Двострана Транспарентна Акрилна Рамка Јасна Рамка За Слика Хоризонтална

DEN 784.00

Достапно.

Што Добивате : има 5 парчиња магнетни рамки за фотографии во пакувањето, доволен број може да ги задоволи вашите потреби за секојдневна употреба и замена; тие се покриени со филм од површината за да ги направат предметите комплетни и не заборавајте да го искинете кога ќе го добиете пакетот. Детали за големината : големината на секоја двострана рамка за слика е околу 10,2 х 10,2 см/ 4 х 4 инчи, дебела 0,8 инчи, соодветна големина, цврсто стои, погодна за повеќето фотографии и брошури, без да зазема премногу простор. Сигурен Магнетен : овие акрилни фото рамки се направени од сигурен акрилен материјал, со јасна и мазна површина, не е лесно да се скрши или деформира, водоотпорен, може да ви служи долго време, и можете да ги користите со доверба; ние користиме четири магнети за цврсто да ги поправиме проѕирните акрилни блокови заедно. Транспарентен Дизајн Со двојна Страна : акрилната рамка прифаќа дизајн со двојна перспектива, што ви овозможува да гледате од двете страни; сликата е јасна, а рамката за фотографии е лесна за чистење, лесна за промена на фотографиите, нема да ви потроши повеќе време и енергија. Широка Употреба : овие акрилни рамки за слики може да се применат за прикажување разгледници, знаци, билети, известувања, фотографии за дипломирање, менија, реклами, фотографии итн., погоден за празници, годишнини или други убави спомени, снимајќи убави моменти за вас. Карактеристики : Убав заштитен филм : има заштитна фолија на површината на секоја јасна рамка за фотографии за да избегнете гребнатини. Заштитниот филм треба да се отстрани пред употреба. Слатки подароци : можете да ги испратите овие магнетни рамки за слики како подароци на вашите пријатели, соседи, членови на семејството и други кои сакате да ја изразите вашата љубов и грижа, а оние кои добиваат подароци ќе бидат многу блажени. Спецификации : Материјал : Акрилна Боја : јасна Големина : Околу 4 х 4 инчи, 0,8 инчи Дебелиот Пакет вклучува : 5 х акрилни рамки За слики Забелешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани.

Детали

Избор на клиенти