Штитници За Вештачка Кожа-Средновековни Вкрстени Држачи-Црна/Кафеава-Една Големина
Свеж

Штитници За Вештачка Кожа-Средновековни Вкрстени Држачи-Црна/Кафеава-Една Големина

DEN 1359.20

Достапно.

Кожа. Затворање на врвка. Средновековна крстот загради пар. Овие средновековни кожни оклопни загради се совршени додатоци за викиншка забава, ЛАРП, Тинејџери/возрасни Косплеј,. Сите оклопни производи се направени од најдобрите материјали со внимание на обезбедување сложени детали во секое парче. Оклопот Е Целосно Погоден за Носење и удобно изработен. Врските со жици го прават прилично прилагодлив на различни големини на рацете. Обезбедува токму она што ви треба за да го комплетирате тој совршен изглед за Вашиот Костим За Ноќта на Вештерките, Настанот НА ЛАРП и Многу Повеќе. Оваа нараквица е дизајнирана на мода инспирирана од "ракавица". Достапните стилови доаѓаат или со прилагодливи токи или со двоен дизајн на врвки од вештачка кожа. Вистински живот или фантазија, овие ракавици од вештачка кожа ќе направат вашата облека да изгледа уникатно. Одличен додаток за автентично искуство со косплеј или Ларпинг. Пакетот Вклучува : 2 х Нараквица вашето задоволство и позитивни повратни информации се многу важни за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди ако сте задоволни со нашите предмети и услуги. Доколку имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме слободно контактирајте не прво пред да оставите негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги решиме сите проблеми и да ви ги обезбедиме најдобрите услуги на клиентите.

Детали

Избор на клиенти