Повлечен Преклопен Силиконски Држач За Полнење За Безжично Полнење Безбедно За Маг За База ЗА Полнење ТА4
Свеж

Повлечен Преклопен Силиконски Држач За Полнење За Безжично Полнење Безбедно За Маг За База ЗА Полнење ТА4

DEN 239.84

Достапно.

И Можете Да Ги Видите Дојдовните Повици И Известувања На Прв Поглед Кога Телефонот Е Во Тивок Режим. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Предвремено затворање. Ставете Го На Вашата Канцеларија Биро,. Д Телефон Бидете Фиксни За Да Спречите Лизгање, Но Исто така Ги Штити од Триење и Паѓање. Испрати го!. Д Телефон Бидете Фиксни За Да Спречите Лизгање, Но Исто така Ги Штити од Триење и Паѓање. Држачот Ви Обезбедува Удобен Агол На Гледање, Ослободете Ги Рацете Додека Гледате Видеа На Држачот За Полнење. Го Штити Безжичниот Полнач За Да Обезбеди Стабилни Перформанси И Подолг Век На Траење. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Солидно Чувство.Направете Го Вашиот Живот Полесен : Базата За Полнење На Компјутерот Има А. И Поефикасна Дисипација.Совршен Поглед : Биро Телефон.Совршен Поглед : Биро Телефон. Ставете Го На Вашата Канцеларија Биро,. Кога Полначот Се Прегрее, Тој Обезбедува Побрзо. Предвремено затворање. Не Може Полначот. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. И Можете Да Ги Видите Дојдовните Повици И Известувања На Прв Поглед Кога Телефонот Е Во Тивок Режим. Солидно Чувство.Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Пластика.Материјал : Компјутер+Силиконски Пакет Вклучени : 1x Полнење Бас. Држачот Ви Обезбедува Удобен Агол На Гледање, Ослободете Ги Рацете Додека Гледате Видеа На Држачот За Полнење. И Поефикасна Дисипација. Интегрираните Термички Спроводливи Силиконски Влошки Го Одржуваат Вашиот Телефон Ладен И Безбеден Додека Се Полни.Направете Го Вашиот Живот Полесен : Базата За Полнење На Компјутерот Има А. Нискиот Дизајн На Центарот На Гравитација И Нелизгачките Влошки Под Држачот Го Прават Стабилен Додека Го Користите Телефонот На Него. Интегрираните Термички Спроводливи Силиконски Влошки Го Одржуваат Вашиот Телефон Ладен И Безбеден Додека Се Полни. Кога Полначот Се Прегрее, Тој Обезбедува Побрзо. Го Штити Безжичниот Полнач За Да Обезбеди Стабилни Перформанси И Подолг Век На Траење.

Детали

Избор на клиенти