Грб На Нов Зеланд Мобилен Телефон Стојат Прилагодливи Преклопен Таблет Десктоп Телефон Носителот Додатоци
Свеж

Грб На Нов Зеланд Мобилен Телефон Стојат Прилагодливи Преклопен Таблет Десктоп Телефон Носителот Додатоци

DEN 3.33

Достапно.

Преклопен и Прилагодлив : држачот за мобилен телефон може да се прилагоди, лесно да се прошири во висина.Исто така,ви овозможува флексибилно да го прилагодите аголот на вашиот уред за да го најдете најудобниот агол на гледање. Слободни Раце : телефонот стои стабилен и издржлив, идеален за да го поставите телефонот на него кога гледате видео во секое време и насекаде. Овој комплет за држачи за телефони е совршен за употреба во канцеларија и дома. Ослободете ја раката и уживајте во животот. Едноставно и Практично : малата големина и малата тежина го прават држачот на телефонот лесен за носење. Можете да ги ослободите рацете за да уживате во времето лице в лице што се јавува со семејството или пријателот, да земете рекорд на видео конференција, да грицкате додека гледате видео на Јутјуб итн. Дизајн : овој држач за десктоп телефон прифаќа издржлива пластика и алуминиум со силна цврста конструкција, уверувајќи го вашиот телефон да остане цврсто на своето место. Можете лесно да го допрете екранот без да се грижите дека телефонот ќе се преврти или ќе падне. Услуга : овој прилагодлив држач за мобилни телефони на работната површина е компатибилен со сите паметни телефони, таблети и е-читачи од 4-13 инчи. Ако има некаков проблем со производот што го добивте, не грижете се, слободно контактирајте не и ние ќе го решиме за вас. Прилагодлив Агол Висина Мобилен Телефон Стојат За Биро Преклопен Пренослив Држач Канцеларија Мобилен Телефон Држач.

Детали

Избор на клиенти