Држач за ѕиден Телефон Држач За Таблети Мултифункционален Држач За Раце Без Раце Моќно Вшмукување Лесна Инсталација Држач За Ѕиден Држач За Фен За Коса, Инструмент
Свеж

Држач за ѕиден Телефон Држач За Таблети Мултифункционален Држач За Раце Без Раце Моќно Вшмукување Лесна Инсталација Држач За

DEN 175.20

Достапно.

Мултифункционален : овој држач за ѕиден телефон може да се користи и како потпора за фен за коса, можете да ја исушите косата без да го држите фенот во рака. Моќно Вшмукување : овој држач за туширање на телефонот може лесно да се инсталира со моќен диск за цицање, погоден за повеќето површини, вклучувајќи пластика, акрилик, стакло, метал и дрво. Слободни раце : овој држач за ѕиден телефон е совршен додаток за гледање видеа додека се туширате, правење упатства, снимање видеа или готвење во кујната. Издржлива Пластика : овој држач за телефон за бања е направен од врвен пластичен материјал, кој е цврст, еднократно и издржлив. Силна Компатибилност : овој држач за ѕидни телефони е широко компатибилен со сите видови телефони, исто така идеален за фен за коса, уреди за терапија, микрофони итн. Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Држач За Ѕиден Телефон : Пластика Погодна За : Мобилен Телефон, Фен За Коса, Инструмент За Терапија, Микрофон Итн Боја : Црна Големина На Производот : Прибл. 30 х 7 х 7см / 11.81 х 2.76 х 2.76 во ( Рачно Мерење, Може да Постои Мала Грешка ) Список На Пакети : 1 х Ѕиден Држач за Телефон 1 х Клип.

Детали

Item Type:
Wall Phone Holder
Material:
Plastic
Suitable For:
Mobile Phone, Hair Dryer, Therapy Instrument, Microphone, Etc
Color:
Black
Product Size:
Approx. 30 x 7 x 7cm / 11.81 x 2.76 x 2.76in ( Manual Measurement, Slight Error May Exist )
Package List:
1 x Wall Phone Holder :
1 x Clip :

Избор на клиенти